Töötajad

Print

Sekretär

Üldnumber 740 0525

 Sigrit Viira

 Sekretär
 Tel 5663 0680
 sigrit.viira@reiting.ee





Koolituskeskus

Osakonna üldnumber 733 3690

 

 Anneli Zirkel

 Koolitusosakonna juhataja 
 Tel 5565 7804
 anneli@reiting.ee

 

                            
    
                            Liis Kalbe                              

                               Kliendihaldur
                               Tel 5332 6481
                               liis.kalbe@reiting.ee
                           
 

                         

 Ilona Vaagen 

 Koolitusjuht (koolitushanked)
 Tel 5333 8365
 ilona@reiting.ee

 

 

 Kati Putk 

 Koolitusjuht (lapsehoidjate, hooldustöötajate, tegevusjuhendajate koolitused)
 Tel 5566 3365
 kati@reiting.ee
 



 

 Ülle Tillmann

 Koolitusjuht
 
Tel 5307 2525
 ulle.tillmann@reiting.ee


 

 Svetlana George

 Koolitusspetsialist (venekeelsed kursused)
 
Tel 524 8525
 svetlana.george@reiting.ee

 

        
  Inna Kiting

 Projektijuht
 
Tel 742 0438
  inna@reiting.ee

 

 

 

                            Anna-Liisa Zirkel

                               Andmesisestaja
                               annaliisa@reiting.ee

 

 

Raamatupidamiskeskus

Osakonna üldnumber 740 0525

 

 Marju Tuul

 Raamatupidamisosakonna juhataja
 Tel 5342 0801
 marju@reiting.ee




 

 Aime Jõks

 Raamatupidaja
 aime@reiting.ee





 

 Liia Sepp

 Raamatupidaja
 liia@reiting.ee





 

 Eva-Kaida Kliimand

 Raamatupidaja
 
eva.kliimand@reiting.ee
                                  

                         
                            

 

 Triin Kiil

 Raamatupidaja assistent
 triin@reiting.ee


 




Müügi- ja turundusosakond


                             Liis Kalbe

                                Kliendihaldur
                               
Tel 5332 6481
                                liis.kalbe@reiting.ee
 

                               


  Nevel Tosso (lapsehoolduspuhkusel)

  Turundusjuht
 


 




Tallinna esindus

Esinduse üldnumber 652 5982

 

 Marje Kaugija

 Tallinna esinduse juhataja
 Tel 529 1957
 marje@reiting.ee




                             

  Margit Gruuse

  Koolitusspetsialist
  Tel 5300 7822
  margit@reiting.ee             

   


 

   Marit Kadak

    Sekretär-klienditeenindaja         
    Tel 53404279
    marit.kadak@reiting.ee




Juhatus


 Anneli Zirkel    
 Juhatuse liige (koolitus)
 Tel 5565 7804
 anneli@reiting.ee

 Marju Tuul 
 Juhatuse liige (raamatupidamine)
 Tel 5342 0801
 marju@reiting.ee

 Külliki Kiviste 
 Juhatuse liige (koolitus)
 Tel 523 0486
 kylliki@reiting.ee

 
​​