Tööpakkumised

Meil on hea meel teatada, et otsime oma töökasse kollektiivi t abikäsi.

Seoses töötaja pikemale puhkusele suundumisega ootame tööle Tallinna kontorisse sekretär-klienditeenindajat.
Esialgu osalise koormusega ning alates detsembrist täiskoormusega.

Eeldame:
  • soovi ja tahtmist kaasa aidata täiskasvanute koolituse kvaliteetsele korraldamisele;
  • minimaalselt keskharidust;
  • head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas, soovitavalt vene ja inglise keele oskust.
  • head suhtelemis ja meeskonnatöö oskust;
  • head arvutioskust;
  • pingetaluvust;

Töökoht: Pärnu mnt 67a Tallinn

Peamised tööülesanded:
  • Koolituste ettevalmistamise ja läbiviimise juures assisteerimine:  kliendisuhtlus, materjalide paljundamine  ja komplekteerimine,  koolitusruumide korrashoid, kohvipauside korraldamine jne.
  • Koolitusjuhtide assisteerimine
  • Koolituste müügi juures abistamine.Vajadusel pakume eelnevalt praktika võimalust ja väljaõpet.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust kaasa aidata heal tasemel täiskasvanute elukestvale õppele, põhipalka ning võimalusel lisatasu.

Curriculum Vitae ning palgasoov  palume saata e-postile anneli.zirkel@reiting.ee
Info telefonidelt 5565 7804

Koolituskeskus Reiting ning Koolituskeskus Luwi ootavad liituma uuel hooajal oma meeskonnaga uusi täiskasvanute koolitajaid üle Eesti!

Otsime nii eesti kui vene ja inglise keeles koolituste läbiviijaid.
Koolituskeskus Reiting ootab järgnevate valdkondade koolitajaid:
• Ettevõtlus
• Raamatupidamine
• Sekretär-juhiabi
• Personalitöö
• Eesti keel võõrkeelena
• Klienditeenindus
• Võlanõustamine
• Töötervishoid
• Kinnisvara
• Motivatsioonikoolitus
• Tööklubide juhendajaid

Samuti pakume koostööd psühholoogidele, psühholoogilise nõustamise läbiviimiseks.

Koolituskeskus Luwi ootab liituma järgnevate valdkondade koolitajaid:
• Lapsehoidja
• Hooldaja
• Tegevusjuhendaja
• Tugiisik
• Töötamise toetamise teenus
• Esmaabi

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on olemas erialane kõrgharidus, töökogemus õpetatavas valdkonnas ning täiskasvanute õpetamise kogemus. Kasuks tuleb koolitaja kutse.

Koolitused ja nõustamised toimuvad valdavalt tööajal st valmidus peab olema koolitada nädala sees.

Kandideerimiseks ootame CV, kust selgub nii erialane haridus, töökogemus ning lisaks millised on kitsamad teemad milles olete valmis koolitama, õpetamis keel ning sobiv piirkond.

Koolitusvaldkondade ja õppekavadega on võimalik tutuvada meie kodulehtedel:
www.reiting.ee ja www.luwi.ee

Pakume võimalust kaasa aidata heal tasemel täiskasvanute elukestvale õppele, tunnipõhist töötasu, vajadusel transpordi kompensatsiooni.

Eduka koostöö puhul pakume võimalust ka tasuta või soodustingimustel osaleda meie poolt läbiviidavatel koolitustel sh koolitajate koolitusel, õppekavade arenduses ning ühisüritustel.

Eeldame erialast kõrgharidust, eelnevat töökogemust õpetatavas valdkonnas, soovitavalt pedagoogilise töö kogemust ning kutsetunnistust.

Curriculum Vitae ning palgasoov (loengutunni hind) palume saata e-postile anneli.zirkel@reiting.ee

Kui antud tööpakkumine sulle ei sobi aga oled tööotsija, siis vaata meie koolitusi - ehk leiad endale uue sobiva eriala, mida õppida või saad täiendada end milleski, mis annaks sulle tööturul eelise.
Reiting Koolituskeskus on ka töötukassa koostööpartner.