“Sain teadmisi, kuidas äriplaani koostada, ettevõtet juhtida ning algset raamatupidamist teha.”

Print

Tarkvara haridusasutusele
Diana Sinilaht
eHaridus OÜ
www.elasteaed.eu

Ettevõtlusest ei teadnud ma varem suurt midagi. Tänu Reitingu ettevõtluskoolitusele sain rohkem teadmisi, kuidas äriplaani koostada, kuidas ettevõtet juhtida ning algset raamatupidamist teha.

Tundes, et vajan veel tuge ja teadmisi ettevõtluse läbiviimiseks, läksin Mentorklubisse, mida korraldas jälle Reiting. Iga koolitus on kasulik ning selles koolituses sain olemasolevaid teadmisi veel rohkem kinnistada ning uusi teadmisi juurde. Tarkusi ei jaganud meile mitte ainult lektorid, vaid ka meie ise, nö õpilased, jagasime omavahel näpunäiteid.

Reitingu telefonimüügikoolitus oli super!

Just hiljuti läbisin Reitingu poolt korraldatud Telefonimüügi koolituse, see oli super. Kuni selle koolituseni tegin kõik risti vastupidi ehk vigu oli mul palju. Nüüdsest püüan järgida lektori poolt antud juhiseid, kuidas õigesti telefonimüüki teha.

Nagu eelnevalt mainisin, iga koolitus on kasulik ja olen Reitingule väga tänulik, et nad on suutnud leida koolitustele parimad lektorid. Kindlasti külastan seda maja ka edaspidi - uudishimu kannustab uute teadmiste järele. 

Ärge kartke uusi firmasid luua ja käivitada

Osaühing eHaridus pakub lasteaedadele infosüsteemi. Oleme võtnud eesmärgiks kiirendada ning lihtsustada personali tööd ja hoida kõik lasteaiaga seonduv ühes keskkonnas. Kasutaja õigustepõhised ligipääsud muudavad keskkonna haldamise asutuse juhtide poolt väga lihtsaks.
Igal idufirmal on algul raske, kuid täna võin öelda, et ettevõte on käivitunud. Meil on olemas päris palju püsikliente, kes on rahul eHariduse poolt pakutava tootega. Tööd on palju. Teistele alustajatele ütlen, et ärge kartke uusi firmasid luua ja käivitada ning mingi hetk loobuda. Ka minul on olnud tõusud ja mõõnad, aga see käibki iga ettevõtluse käivitamise juurde.

Said inspiratsiooni ja motivatsiooni? Tule ka koolitustele!
Koolituskeskus Reiting on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Vaata koolitusi


 
​​