"Sain äriplaanile rahastuse ja olen tänulik Reitingule põhjaliku koolituse eest."

Print

Orgaanilised maheseebid
Erelin Zirk
Green Souplin OÜ

https://www.facebook.com/Green-Souplin-256234251088017/

 

Mul oli läbitud ettevõtluskoolitus ja koostatud äriplaan aga kartsin seda rahastuse saamiseks esitada. Ühel päeval sattusin kokku tuttavaga, kellega olin koos ärikoolitusel käinud ja  et kuulsin tema on juba uuel ettevõtluskursusel. Ta arvas et meil ei ole kindlasti võimalust praeguse äriplaaniga rahastamist loota ja ütles et eelnevalt läbitud ettevõtluskursus erineb sellest uuest nagu öö ja päev.

Reitingu ettevõtluskursuseta poleks minust ettevõtjat saanud

Registreerisin veel samal päeval ennast Reitingu ettevõtluskursusele, mis olid juba kaks päeva käinud. Järgmisel hommikul olin kursusel kohal ja taipasin kohe, et eelnevalt tehtud äriplaan oli tõesti üsna nõrk.

Täna võin kindlalt väita et minust poleks ilma Reitingu ettevõtluskursuseta ettevõtjat saanud. Esiteks sellepärast, et esialgses äriplaanis olid kulud valesti planeeritud ja ehitus oleks pooleli jäänud. Teiseks poleks ma selle äriplaaniga ka toetust saanud.

Kogenud koolitaja luges iga nädal mitu korda läbi meie äriplaane

Reitingu ettevõtluskoolitusel oli põhikoolitaja Raivo Kadaja reaalselt toonud välja küsimused, millele ta soovis äriplaanis vastust saada. Tööd tehti täpselt väikeettevõtja tasandilt ja kogenud koolitaja luges iga nädal mitu korda läbi meie äriplaane, meili teel tulid tagasi küsimused, millele pidi veel vastuseid leidma. Samuti olid ka teised koolitajad oma ala profid ja jagasid lahkelt meiliaadressi juhuks, kui samal päeval ei taipa küsida, aga küsimus tekib mõned päevad hiljem. Kasutasin mõned korrad ka võimalust ja sain väga kiiresti asjaliku vastuse. Olin eelnevalt käinud päris mitmetel kursustel, aga nii abivalmis meeskonda polnud seni veel kohanud.

Sain oma äriplaanile rahastuse ja olen siiani tänulik Reitingule põhjaliku koolituse eest. Kindlasti on mul palju lihtsam juhtida firmat teadmistega, mis ma Reitingust sain. 
 

Said inspiratsiooni ja motivatsiooni? Tule ka koolitustele!
Koolituskeskus Reiting on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Vaata koolitusi
 
​​