Raamatupidamise kursus koos personalitöö õppega

Print
 • 31.03.2017-20.06.2017
 • Tartu
Registreeru
Telli sisekoolitusena

Koolituse tulemusena mõistab õppija raamatupidamise ja personalitöö korraldamise protsessi asutuse töökorralduses.

Sihtgrupp

Kursus on mõeldud huvilistele, kes soovivad täiendada oma teadmisi raamatupidamise ja personalitöö valdkonnast– raamatupidajad, sekretärid, juhiabid, juhid, personalitöötajad. Eelnev kogemus personalitööst või raamatupidamistööst ei ole vajalik.

Kursuse sisu

Tegemist on väga praktilise koolitusega, mille käigus käsitletakse raamatupidamise ja personalitöö põhitõdesid, lahendatakse praktilisi ülesandeid, lahatakse levinumaid probleeme ja räägitakse lähemalt raamatupidamisprogrammidest Merit Aktiva ja Standard Books.

120-tunnine raamatupidamise kursus vastab Kutsekoja kvalifikatsiooniraamistiku kutsestandardile Raamatupidaja (tase 5).

Personalitöö osas käsitletakse kaasageseid suundumusi personali planeerimisel ja juhtimisel, samuti töötajate värbamise ja motiveerimise võimalusi. Koolitusprogrammi koostamisel on lähtutud personalispetsialist tase 5 kutsestandardist.

Kutsestandardite ja taotlemise kohta loe: www.kutsekoda.eeTäpsemalt käsitletavate teemade kohta loe õppekavast!

Õpiväljundid

Kursuse läbinu:1) järgib Raamatupidamisseaduses ja muudes normatiivaktides väike- ja keskettevõttele sätestatut;2) teab, kuidas kajastada ettevõtte põhilisi majandussündmusi arvestusregistrites; 3) valdab personali planeerimise ja tööanalüüsi metoodikat; 4) teab motiveerimise ja töö tasustamise põhimõtteid.

Muu info

Koolituse hind sisaldab kohvipause, paberkandjal materjale ja lõpetamisel vastavalt läbimisele kas tunnistuse või tõendi väljastamist! Koolitust on võimalik seostada kursustega "Internetiturunduse põhialused" (26.aprill 2017).


Koolituskeskus Reiting on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Ettevõtetel ja asutustel on võimalik tellida kõiki koolitusi ka sisekoolitusena - võimalus lähtuda just sinu ettevõtte vajadustest ja soovidest!

Pikemalt kestvate kursuste eest saab soovi korral tasuda mitmes osas (maksegraafikuga). Vaata

Vajutades Reitingu Facebooki lehel nuppu "meeldib" kehtib soodustus -5%. Facebooki sõbraks saab hakata siin: www.facebook.com/reitingkoolitus


Küsimused ja lisainfo koolituse kohta:
Tallinnas: Marit Kadak, tel 65 25 982, marit.kadak@reiting.ee
Tartus: Liis Kalbe, tel 5332 6481, liis.kalbe@reiting.ee  
Venekeelsed koolitused: Svetlana George, tel 524 8525, svetlana.george@reiting.ee

Registreerumiseks kliki lehe ülaservas paremal nuppu "Registreeru" ja sisesta andmed.


 • Asukoht: Tartu
 • Kestus: 200 akadeemilist tundi
 • Sisaldab: 160 tundi on auditoorset ja 40 tundi on iseseisvat tööd
 • Koolitajad: Merike Lainemäe, Merle Sulaoja, Ülle Mugu
 • Hind: 1173 € + km

Koolitajad:

 • lektor
  Merike Lainemäe Merike Lainemäe on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli raamatupidamise ja rahanduse eriala 1993. aastal. Tegutseb Loe veel
 • lektor
  Merle Sulaoja Merle Sulaoja on lõpetanud Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli majandusarvestuse eriala. Reitingu raamatupidamise lektor aastast 2012. Loe veel
 • lektor
  Ülle Mugu Ülle Mugu on lõpetanud Tartu Ülikooli haridusteaduste magistrina. Ta on personalijuhtimises nii teoreetik kui ka praktik: omab Loe veel
​​